Leírás és Paraméterek
DEWALT DCG405FN-XJ
Elektronikus motorfék a gép kikapcsolásakor gyorsan leállítja a hajtást
Az elektronikus visszarúgásgátló rendszer megakadályozza az erős visszarúgást, ha a penge beleragadna az anyagba
Egy speciális háló megakadályozza, hogy a durva szennyeződések beszívódjanak a motorba
Tartozékok: 2 állású oldalsó fogantyú, kulcs nélkül állítható védősapka, levélváltó kulcs
| Csiszolótányér-átmérő | 100 - 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 8 000 - 20 000 /min |
| Korongátmérő | 125mm |
| Üresjárati fordulatszám | 9000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hosszúság | 310 mm |
| Kéz/kar vibráció - köszörülés | 4.1 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - csiszolás | 2.7 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 83 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 94 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Leadott teljesítmény | 800 W |
Hasonló termékek
75.855 Ft
(59.728 Ft + ÁFA)
Raktáron
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
80.570 Ft
(63.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat