Leírás és Paraméterek
DEWALT DCFS950P2-QW
A DCFS950P2-QW a DEWALT első kerítés szegezésre tervezett 18 V XR szerszáma, nagy teljesítményű egyedi lendkerék rendszerrel.
Mezőgazdasági, ipari vagy építkezési munkákhoz terveztük, nagy mértékben rövidíti a drótkerítések felállításához szükséges munkaidőt.
Töltésenként 590 kapcsot is kilő, 3 teljesítményfokozatra állítható, kétféle kapocs állással.
4mm-es kapcsokhoz (9GA)
Tartozékok: 2db DeWALT DCB184-XJ akkumulátor, 1db DeWALT DCB115-QW töltő, 1db Hordtáska
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Szögátmérő | 4 mm (9Ga) |
| Tároló dőlése | 0 ° |
| Tároló töltése | Hátul |
| Kapocs hosszúság | 40 - 45 - 50 mm |
| Befogadó képesség | 35 kapocs |
| Tömeg | 4.1 kg |
| Integrált övakasztó | Van |
| Torlódás megszüntetés | szerszám nélküli |
| Hőmérséklet tartomány | -20 és 50°C |
Hasonló termékek
381.525 Ft
(300.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
319.910 Ft
(251.898 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
317.540 Ft
285.787 Ft
(225.029 Ft + ÁFA)
10%
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
272.265 Ft
(214.382 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
270.045 Ft
(212.634 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
255.930 Ft
(201.520 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat