Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF923P2G-QW
Erős teljesítmény: maximális rögzítési nyomaték 300 Nm és maximális letörési nyomaték 450 Nm
Továbbfejlesztett felhasználói vezérlés számos alkalmazásban 4 sebességbeállítással
A Presion wrench™ vezérléssel akadályozza meg a rögzítőelemek meghúzását és kilazulását
Tartósra tervezve: Az üveggel töltött nylon ház ellenáll bizonyos olajok és oldószerek által okozott károknak
Tartozékok: 2 db 5Ah akkumulátor, töltő, koffer betét
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 3/8" |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 366 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3600 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2500 1/min |
| Szerszám felfogatás | 3/8 inch |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Hosszúság | 125 mm |
| Súly | 3,5 kg |
| Beépített LED világítás | Igen |
Hasonló termékek
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.635 Ft
(135.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
169.190 Ft
(133.220 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.326 Ft
(132.540 Ft + ÁFA)
Raktáron
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
168.250 Ft
(132.480 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat