Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF922NT-XJ
406 Nm csúcsnyomatékot mindössze 125 mm-es hosszban, ami könnyű kezelhetőséget biztosít az erő feláldozása nélkül.
4 üzemmód (csavarok / horgonycsavarok, precíziós kulcs, nagy sebesség alapú).
LED-es lámpa gyenge fényviszonyok melletti munkavégzéshez.
Tartozék: koffer, 2 db 2Ah akkumulátor, töltő
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18 V |
| Ütésszám | 0 - 3 550 ütés/perc |
| Maximális nyomaték | 406 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 ford./perc |
| Súly | 3,5 kg |
Hasonló termékek
125.590 Ft
(98.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.965 Ft
(100.760 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat