Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF921H2T-QW
Akár 609 nyomaték (406 Nm rögzítési nyomaték) biztosítja a legszorosabb csavarok eltávolítását
Ultra kompakt, könnyű kialakítás lehetővé teszi a szűk helyeken való használatát
Az üllőben lévő lyuk lehetővé teszi az aljzatok rögzítését rögzítőcsappal/gumi O-gyűrűvel.
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, meghosszabbítja a szerszám élettartamát és sokkal rövidebb kialakítást tesz lehetővé (csak 125 mm)
Világos fehér LED késleltetési funkcióval a jobb láthatóság és funkcionalitás érdekében. Most fényerőszabályzóval, így a környezetnek
megfelelően tompíthatja vagy lekapcsolhatja a fényt
Kényelmes gumi XR markolat és kapcsoló a nagyobb alkalmazási
kényelem és a maximális irányíthatóság érdekében
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Befogás | 1/2" |
| Letörési nyomaték | 1084 Nm |
| Rögzítési nyomaték | 812 Nm |
| Motor | kefe nélküli |
| Tápfeszültség | 18 V |
| Tartozékok | 2 db 5 Ah akkumulátor, töltő, koffer |
Hasonló termékek
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.770 Ft
(153.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat