Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF921D2T-QW
DeWalt DCF921D2T-QW 18V akkus ütvecsavarozó, szénkefe nélküli motorral
Optimalizált ütközési mechanizmus, könnyű kialakítás, gumírozott markolat
Teljesen fém hajtómű, LED-es munkalámpa, ideális szűk helyeken végzett munkához
Tartozékok: 2 db 2Ah akkumulátor, töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18 V |
| Ütésszám | 0 - 3 550 ütés/perc |
| Maximális nyomaték | 406 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 ford./perc |
| Súly | 3 kg |
Hasonló termékek
137.130 Ft
(107.976 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
132.470 Ft
(104.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
138.685 Ft
(109.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.920 Ft
(103.087 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
130.335 Ft
(102.626 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
139.815 Ft
(110.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
129.750 Ft
(102.165 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
128.950 Ft
(101.535 Ft + ÁFA)
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat