Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF891P2T-QW
Erős, kompakt, nagy nyomatékú ütvecsavarkulccsal érkezik, amely akár 1152 letörési nyomatékot és 813 Nm nyomatékot kínál.
Kompakt és könnyű kialakítás lehetővé teszi a szűk és szűk helyeken való könnyebb használatot
Erős kefe nélküli motorral is fel van szerelve, amely nagy teljesítményt biztosít, és meghosszabbítja a teljes élettartamát.
Fényes LED-es munkalámpával is rendelkezik és egy masszív XR markolat, amelyet úgy terveztek, hogy maximális irányítást és kényelmet biztosítson hosszabb ideig tartó használat esetén is
Tartozékok: 2 db DCB184 5Ah akkumulátor, 1x DCB115 töltő, 1 x TSTAK kompatibilis doboz, DCF891 Ütvecsavarozó
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/2" |
| Feszültség | 18 V |
| Max rögzítő nyomaték | 813 Nm |
| Max lazító nyomaték | 1152 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 2000 ford./perc |
| Ütésszám | 0 - 3 250 ütés/min |
| Súly | 1,6 kg |
Hasonló termékek
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.770 Ft
(153.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
199.055 Ft
(156.736 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
206.165 Ft
(162.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.730 Ft
(139.945 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
213.275 Ft
(167.933 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat