Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF85ME2GT-QW
1/4“-es (6,35 mm-es) „drop-in” bittartó gyors, egykezes felszerelést tesz lehetővé
Nagy teljesítményű, de rendkívül kompakt kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal, és biztosítja a nehéz alkalmazások gyors elvégzését
A 3 × LED fénygyűrű kiváló munkadarab megvilágítást biztosít
Az alkalmazásvezérlés 3 motorsebesség- és nyomatékbeállításon keresztül történik, beleértve a PrecisionDrive-ot
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | Powerstack |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 1.7 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 90 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
Hasonló termékek
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
159.100 Ft
(125.276 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
DEWALT DCF870E2T-QW hidraulikus ütvecsavarozó, 2x1.7Ah POWERSTACK akkuval, töltővel, TSTAK kofferben
161.140 Ft
(126.882 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
161.985 Ft
(127.547 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
151.660 Ft
(119.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
151.660 Ft
(119.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
150.360 Ft
(118.394 Ft + ÁFA)
Raktáron
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat