Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF850E1T-QW
Nagy nyomatékú ¼" akkumulátoros ütvecsavarozó gép, több mint 200 Nm nyomatékkal, mindössze 100 mm hosszúságú, nagyon kompakt méretben
Problémamentes hosszantartó üzemelési idő a biztonsági elektronikának köszönhetően (az akkumulátor hőmérsékletének, az áramfelvételnek és kisülés elleni védelemnek az állandó ellenőrzése)
3 fokozatú, elektronikusan állítható fordulat-szám, ütésszám, valamint maximális nyomaték és maximális kontroll minden használatnál
Tartozékok: DeWalt DCBP034-XJ POWERSTACK 18 V 1,7 Ah akkumulátor, akkumulátortöltő szerszámgépekhez, TSTAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Forgatónyomaték | 206 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 400 1/min, 0 - 2800 1/min, 0 - 3800 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 1000 1/min, 0 - 2800 1/min, 0 - 3250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Súly | 3 kg |
Hasonló termékek
98.670 Ft
(77.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.300 Ft
(77.402 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.415 Ft
(75.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.735 Ft
(80.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.960 Ft
(81.071 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat