Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF815D2-QW
Intelligens indítókapcsoló, még nagyobb biztonság
6,35 mm-es "drop-in", szerszám nélküli, hatlapú befogó gyors, egykezes működtetést tesz lehetővé
Kompakt kivitel, tartós, 107 Nm nyomaték értékkel
Vezetősínen csúsztatható akkumulátor rögzítő rendszer gyors cserét tesz lehetővé
Tartozékok: 2 x 2,0Ah XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, tartós koffer
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 12 V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Max nyomaték | 107 Nm |
| Leadott teljesítmény | 147 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2450 /perc |
| Ütésszám percenként | 3400 /perc |
| Max. csavarátmérő | M10 |
| Szerszámbefogó | 1/4" (6.35 mm) |
| Tömeg | 3 kg |
| Hosszúság | 158 mm |
| Magasság | 195 mm |
| Kéz/kar vibráció - ütőerő | 7.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.7 m/s2 |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
79.440 Ft
(62.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
76.780 Ft
73.990 Ft
(58.260 Ft + ÁFA)
4%
Raktáron
76.330 Ft
(60.102 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat