Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF801N-XJ
33 mm-rel (csupán 125mm hosszú!) rövidebb, mint az előző generációs modell. Ezzel lehetővé teszi, hogy még kisebb helyeken végezhesse a munkáját.
3 állítható sebesség a munkafolyamatok teljes kontrollálásához
Az új 12 voltos szerszámok és akkumulátorok 100% -ban kompatibilisek a meglévő 10,8 voltos termékekkel
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, növeli a szerszám élettartamát, és sokkal rövidebb kivitelt tesz lehetővé
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 12 V |
| Forgatónyomaték | 163 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3600 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 3600 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Súly | 2kg |
Hasonló termékek
54.160 Ft
(42.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.910 Ft
(43.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
53.315 Ft
(41.980 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.060 Ft
(45.717 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
