Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF801D2-QW
33 mm-rel (csupán 125mm hosszú!) rövidebb, mint az előző generációs modell. Ezzel lehetővé teszi, hogy még kisebb helyeken végezhesse a munkáját.
3 állítható sebesség a munkafolyamatok teljes kontrollálásához
Az új 12 voltos szerszámok és akkumulátorok 100% -ban kompatibilisek a meglévő 10,8 voltos termékekkel
A hatékony kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt, növeli a szerszám élettartamát, és sokkal rövidebb kivitelt tesz lehetővé
Tartozékok: 2 db 2Ah akkumulátor, töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 1/4" |
| Akkumulátor feszültség | 12 V |
| Akkumulátoros kapacitás | 2Ah |
| Forgatónyomaték | 163 Nm |
| Névleges ütésszám | 0 - 3600 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 3600 1/min |
| Szerszám felfogatás | 1/4 inch |
| Súly | 3,5kg |
Hasonló termékek
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.300 Ft
(77.402 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.585 Ft
(77.626 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.670 Ft
(77.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
95.415 Ft
(75.130 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
102.735 Ft
(80.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat