Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF620D2-QW
Erőteljes 4400rpm kefe-nélküli- motor segíti a csavarok hatékony behajtását biztosítva a maximális teljesítményt és egy kompakt eszközt
Szerszámnélküli finomállítási és mélységállítási lehetőség
A társzerkezet forgatható a csavarozó készülék fejrészén leszerelés nélkül megkönnyítve a munkavégzést szűk helyeken is
A társzerkezet könnyen levehető megkönnyítve ezáltal a takarítását a lerakodott gipszkarton portól
Tartozékok: 2 x 18V 2.0Ah XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, DT7520-QZ mágneses bittartó 25mm-es Ph2 csavarozó heggyel, TSTAK 2 tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 1/4" |
| Max nyomaték | 5 - 30 Nm |
| Leadott teljesítmény | 435W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 4400 /perc |
| Legnagyobb csavarátmérő | 55 mm |
| Szerszámbefogó Hex | 6.35 mm |
| Tömeg | 1.88 kg |
| Hosszúság | 380 mm |
| Magasság | 233 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 77 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Szerszámbefogó HU | 6.35mm (1/4") |
| Fej hossz | 335 mm |
Hasonló termékek
120.710 Ft
(95.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
119.990 Ft
(94.480 Ft + ÁFA)
Raktáron
119.825 Ft
(94.350 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
122.040 Ft
(96.094 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
118.980 Ft
(93.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat