Leírás és Paraméterek
DEWALT DCF503N-XJ
Ez a tartós szénkefementes akkumulátoros 3/8"-es racsnis csavarkulcs egyenletes teljesítményt nyújt a nehéz projektekhez.
A gyors működésű racsni segítségével gyorsan meghúzhatja és eltávolíthatja az anyákat, csavarokat és más kötőelemeket akár szűk munkaterületeken is.
Ez az elektromos szerszám az autóipartól egyéb iparágakig, az alkalmazások széles skáláját képes kezelni a 81 Nm maximális nyomatékot leadó szénkefe nélküli motorral, és lehetővé teszi a kézi működtetést is.
A racsni üveggel töltött nejlon háza segít megelőzni a durva autóipari oldószerek és vegyszerek hatásait.
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 3/8" |
| Akkumulátor feszültség | 12 V |
| Forgatónyomaték | 81 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 250 1/min |
| Szerszám felfogatás | 3/8 inch |
| Motor típusa | Szénkefementes |
Hasonló termékek
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.880 Ft
(62.898 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
79.440 Ft
(62.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat