Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE800N-XJ
A DCE800 18V-os vezeték nélküli falcsiszoló az üzemidő, a tartósság és a hatékony sebesség érdekében kefe-nélküli motorral rendelkezik.
AIRLOCK csatlakozás teszi lehetővé a DEWALT porelszívókkal való csatlakoztatáshoz, illetve sebességszabályzó biztosítja a megfelelő teljesítmény elérését.
A potenciálisan veszélyes munkahelyi por hatékony eltávolítása érdekében a készülék rendelkezik a vezeték nélküli szerszámvezérlés (Wireless Tool Control, WTC) funkcióval, igy párosítható kompatibilis DEWALT porelszívóval.
Működik bármely DeWALT 18V-os és 54V-os akkumulátorral
| Csiszolótányér-átmérő | 201 - 250 mm |
| Teljesítmény | 300 - 500 W |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Tömeg | 6 kg |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszúság | 1.6 mm |
| Talpméret | 225 mm |
| Hangnyomás | 77 dB(A) |
| Csiszolólap méret | 225 mm |
| Akusztikus nyomás | 88 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
Hasonló termékek
239.340 Ft
(188.457 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.575 Ft
(149.272 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
165.880 Ft
(130.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Raktáron
127.965 Ft
(100.760 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
101.900 Ft
(80.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
364.935 Ft
(287.350 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat