Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE531N-XJ
Eltávolítja a levegőt a betonból, hogy megszilárdítsa és javítsa a beton minőségét.
Kompakt és könnyű, egy ember elég a kezeléséhez.
Szerszámnélküli szétszerelés a könnyű szállításért.
Zárt rendszerű motorház a tartósság érdekében.
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 360 Watts |
| Rezgés/perc | 15,000 rezgés/perc |
| Vibrációs rúd hossz | 1.2 m |
| Fej átmérő | 28.6 mm |
| Hangnyomás | 75 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 5 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 5 dB(A) |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.8 m/s2 |
| Vibráció | 1.6 m/s2 |
| Tömeg | 3.08 kg |
Hasonló termékek
188.690 Ft
(148.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
184.840 Ft
(145.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
251.190 Ft
(197.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
146.920 Ft
(115.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
121.790 Ft
115.990 Ft
(91.331 Ft + ÁFA)
5%
Raktáron
110.145 Ft
(86.728 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.225 Ft
(86.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
108.065 Ft
(85.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
105.000 Ft
(82.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat