Leírás és Paraméterek
DEWALT DCE074D1R-QW
Masszív, robusztus dizájn, 2m-ig esés álló öntött ház
Teljesen automatikus, vízszintes és függőleges irányú önbeállás + kétirányú pontlézer funkció
Kézi beállítási lehetőség (egyirányú ±10°) + scan mód
Pontosság: +/- 3mm 30m-en
Tartozékok: 1 db 18V / 2,0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltöttség jelzővel, töltő, TSATK Koffer, vevő egység, piros lézerszemüveg, piros céltábla
| Lézer osztály | 2 |
| Szintezési pontosság | +/-3mm@30m mm/m |
| Önszintező tartomány | o |
| Beltéri láthatóság | 45 - 457 m |
| Legnagyobb hatósugár vevőkészülékkel | 45 - 457 m |
| Ferdeség-tartomány, az X- és Y-tengely mentén | ±10 o |
| Tápforrás | 18v |
| Háromlábú állvány csatlakoztatás | Igen |
| Súly | 8kg |
| Szélesség | 300 mm |
| Hosszúság | 440 mm |
| Magasság | 330 mm |
Hasonló termékek
345.980 Ft
(272.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.245 Ft
(354.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
246.450 Ft
(194.055 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
222.470 Ft
(175.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
215.645 Ft
(169.799 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
211.345 Ft
(166.413 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat