Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD991NT-XJ
Új, 3 pozíciós LED lámpa, erős/közepes/gyenge beállításokkal
3 sebességfokozat, teljes fém hajtómű, megnövelt használat és élettartam
11 fokozatban állítható precíz nyomaték kuplung minőségi csavarozásához
Az intelligens indítókapcsoló megfelelő szabályozást biztosít
Tartozékok: öv tartó, mágneses bit tartó, állítható oldalfogantyú, T-STAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 95 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 66 Nm |
| Leadott teljesítmény | 820 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450/1300/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 15 mm |
| Tömeg | 4 kg |
| Hosszúság | 200 mm |
| Magasság | 208 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Hangnyomás | 75 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 86 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.100 Ft
(64.646 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
81.215 Ft
(63.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat