Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD85ME2GT-QW McLaren Edition
A DeWalt és a McLaren Forma 1-es csapat közös együttműködéséből létrejött termékkör első eleme. Mindkét csapat több évre szóló együttműködést jelentett be, a Stanley Black & Decker lett a McLaren Forma-1-es csapat hivatalos szerszám- és tárolópartnere.
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében, 15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba.
Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően.
Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében
Tartozékok: 2 db 1.7 Ah-s Powerstack akkumulátorral, övakasztó, mágneses bit tartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Powerstack |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 1.7 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 90 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 55 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
| Tömeg | 1.6 kg |
Hasonló termékek
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
151.660 Ft
(119.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
151.660 Ft
(119.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
145.850 Ft
(114.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
145.735 Ft
(114.752 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
157.105 Ft
(123.705 Ft + ÁFA)
Raktáron
143.370 Ft
(112.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat