Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD796P2-QW
A DEWALT DCD796P2-QW2 egy mechanikus sebességű és teljes fém szerkezetű gép, a hosszú élettartam érdekében. 15 nyomaték állítási lehetőség, az intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően. Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében.
Ennek a szerszámnak a lényege a kefe nélküli motor, amely lehetővé teszi a fúró hatékony használatát. A szerszám az akkumulátor minden energiáját felhasználja, amikor szüksége van rá. Mindeközben csökkenti a folyamatos karbantartás szükségességét a termelt hő mennyiségének csökkentésével.
Tartozékok:
2 db 5.0Ah XR Li-Ion akkumulátor töltésszint jelzővel
Univerzális töltő
Övakasztó
Mágneses bit tartó
TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény (falazat) | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény (fém) | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény (kőzet) | 13 mm |
| Tömeg | 1.8 kg |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat