Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD791NT-XJ
2 mechanikus sebesség, teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
15 nyomaték állítási lehetőség, csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
Ergonomikus kialakítás és gumírozott fogantyú a megnövelt munkavégzési kényelem érdekében
Tartozékok: övakasztó, mágneses bit tartó, TSTAK tároló
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | - |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 1.7 kg |
| Hosszúság | 173 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
Hasonló termékek
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.910 Ft
(43.236 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
53.315 Ft
(41.980 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
40.143 Ft
(31.609 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
51.445 Ft
39.990 Ft
(31.488 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
51.260 Ft
(40.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
58.060 Ft
(45.717 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.510 Ft
(38.984 Ft + ÁFA)
Raktáron
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
