Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD777L2T-QW
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
13mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét
16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében
Tartozékok: 2db 3Ah-s XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) 3 dB(A) | |
| Hosszúság | 192 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Súly | 4 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 3 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 0-500 / 0-1750 /perc |
| Akusztikus nyomás | 83 dB(A) |
| Hangnyomás | 72 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.300 Ft
(77.402 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.585 Ft
(77.626 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
98.670 Ft
(77.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
90.755 Ft
(71.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat