Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD776C3-QW
Erőteljes 18,0 V-os ütvefúró-csavarozó fúrási és csavarozási munkákhoz 1,3Ah-s XR Li-Ion tehnologiával
13 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyitve ezzel a bit cserét
15 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Különböző fúrási és csavarozási továbbá ütvefúrási funkciók
Tartozékok: 3db 1.3Ah-s XR Li-Ion akkumulátor, univerzális XR töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 1.3 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 42 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 24 Nm |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 4kg |
| Hosszúság | 228 mm |
| Magasság | 191 mm |
| Szélesség | 53 mm |
| Hangnyomás | 85 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 96 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 14 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | <2.5 HU m/s2 |
Hasonló termékek
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat