Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD740NT-XJ
Nagyteljesítményű 18V-os sarokfúró mely kivallóan alkalmazható fúrási és csavarozási feladatokra szűk helyeken
Egykezes 10mm-es gyorstokmány az egyszerű használatért
Ventilátor hűtéses motor a nagyobb erő és tartósság érdekében
Fém hajtóműház és tartós, merőleges energiaátvitelű hajtómű zárt golyóscsapágyakkal és edzett hajtóműkerekekkel a hosszú élettartam érdekében
| Tokmány típusa | 10 mm |
| Ütő funkció | Nincs |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 33 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 11 Nm |
| Leadott teljesítmény | 360 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-650/2000 /perc |
| Tokmánykapacitás | 1.0-10 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 28 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 10 mm |
| Tömeg | 3,6 kg |
| Hosszúság | 295 mm |
| Magasság | 102 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Kéz/kar vibráció - fémek | 3.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 76 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 87 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
90.462 Ft
(71.230 Ft + ÁFA)
15%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat