Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD709P2T-QW
3 mm-es, egykezes működtetésű gyorstokmány automatikus tengelyrögzítővel megkönnyítve ezzel a bit cserét
2 mechanikus sebességfokozat, elektronikus fordulatszám szabályozás, forgásirány váltás
Intelligens kapcsoló a jobb szabályozás érdekében.
16 fokozatban állítható precíz nyomatékkuplung minőségi csavarozáshoz
Tartozékok: 2 db 5Ah akkumulátor, töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 5 Ah |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 26Nm |
| Ütésszám | 0-7650/0-28050 ütés/perc |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 4,7kg |
| Hosszúság | 175 mm |
| Hangnyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | 3 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 15 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 2.9 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
Hasonló termékek
125.590 Ft
(98.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.150 Ft
(98.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.965 Ft
(100.760 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat