Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD708P3T-QW fúrócsavarozó
- 2 sebességes
- 15 - féle nyomaték beállítás
- Munkaterület LED megvilágítása
- Fém áttételek
- A szénkefe nélkül motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Akkukapacitás | 5 Ah |
| Max. forgatónyomaték | 65 Nm |
| Ütésjárati fordulatszám 1. fokozatban | 450 Nm / perc |
| Ütésjárati fordulatszám 2. fokozatban | 1650 Nm / perc |
| Nyomaték fokozat | 15 |
| Hossz | 160 mm |
| Furatméret acélban | 13 mm |
| Furatméret fában | 30 mm |
| Csomag tartalma | 3 db 5.0 Ah XR akkumulátor, 18 XR töltő, T-STAK koffer, övakasztó |
Hasonló termékek
151.660 Ft
(119.417 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
150.360 Ft
(118.394 Ft + ÁFA)
Raktáron
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
149.290 Ft
(117.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
156.400 Ft
(123.150 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
157.105 Ft
(123.705 Ft + ÁFA)
Raktáron
145.850 Ft
(114.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
145.735 Ft
(114.752 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
144.555 Ft
(113.823 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
158.770 Ft
(125.016 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat