Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD708P2T-QW
DeWalt akkus fúrócsavarozó a legszűkebb helyekre tervezve
2 sebességes, 15-féle nyomaték beállítás, a munkaterület LED megvilágítása
A szénkefe nélküli motor 65 Nm nyomatékot ad le a csak 160 mm hosszú fúrócsavarozóban
Tartozékok: 2 db 5.0 Ah-s XR Li-ion akkumulátor, töltő, koffer
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Nincs |
| Befogás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Hosszúság | 160 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Tokmánykapacitás | 13 mm |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3 dB(A) |
| Max Nyomaték (kemény) | 65 Nm |
| Magasság | 201 mm |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Akkumulátor kapacitás | 5 Ah |
| Üresjárati fordulatszám | 0-450 / 0-1650 /perc |
| Hangnyomás | 73 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 84 dB(A) |
| Max Nyomaték (lágy) | 26 Nm |
Hasonló termékek
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.815 Ft
(97.492 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
122.040 Ft
(96.094 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.150 Ft
(98.543 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.590 Ft
(98.890 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat