Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD706D2-QW
DeWalt DCD706D2-QW akkus ütvefúró-csavarozó hatékony kefe nélküli motorral, 15% -kal több futási időt biztosít, mint az előző generáció.
Csak 1 kg (akku nélkül) a tökéletes hordozhatóság és a könnyű használat érdekében.
Az új 12 V-os szerszámok és akkumulátorok 100% -ban kompatibilisek a meglévő 12 V-os termékekkel.
15 pozícióban állítható nyomatékvezérlés a folyamatos csavarozáshoz különféle anyagokban.
Tartozékok: 2db 2Ah akkumulátor, töltő, hordtáska, akasztó kampó
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Ütő funkció | Van |
| Befogás | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 20 mm |
| Tömeg | 3,5 kg |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Ütésszám | 25500 ütés/perc |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 10 mm |
| Tokmánykapacitás | 10 mm |
| Hosszúság | 168 mm |
| Max Nyomaték (kemény) | 57.5 Nm |
| Akkumulátor kapacitás | 2 Ah |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 10 mm |
| Max Nyomaték (lágy) | 25.5 Nm |
Hasonló termékek
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.310 Ft
(67.173 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.205 Ft
(67.091 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
85.075 Ft
(66.988 Ft + ÁFA)
Raktáron
85.810 Ft
(67.567 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
84.320 Ft
(66.394 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.875 Ft
(66.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
86.960 Ft
(68.472 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat