Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD703L2T-QW
Kompakt és könnyű kialakítás a nagyobb kényelem érdekében.
Súly 0,7 kg (csak a gépház), maximális használati kényelem.
Különböző fejek a maximális sokoldalúság érdekében.
Excentrikus orsó a falhoz egy síkban történő csavarozáshoz / Derékszögű orsó csavarozása korlátozott területeken / Kulcs nélküli tokmány minden fúró
Tartozékok: 4 cserélhető fej, 2db Lithium 3Ah akkumulátor, töltő, övhorog, TSTAK tok.
| Akkumulátor feszültség | 12V |
| Akkumulátor kapacitása | 3 Ah |
| Max pár (kemény) | 57,5 Nm |
| Max pár (lágy) | 25,5 Nm |
| Max. Fúrás átmérője - Fa | 20 mm |
| Maximális vágási kapacitás - fém | 10 mm |
| Terhelés nélküli fordulatszám | 1500 ford./perc |
| Kimeneti teljesítmény | 250 W |
| Sebesség száma | 2 |
| Orsó kapacitása | 10 mm |
Hasonló termékek
130.920 Ft
(103.087 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
129.750 Ft
(102.165 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
128.950 Ft
(101.535 Ft + ÁFA)
Raktáron
132.470 Ft
(104.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
127.965 Ft
(100.760 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
125.595 Ft
(98.894 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat