Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD1623X2G-QW mágnestalpas fúrógép
- 2 sebességes mechanikus váltó, valamint 5 elektronikusan szabályozható sebességfokozat az optimális fúrási sebesség elérése érdekében a kis és nagy átmérőjű fúrófejekhez
- Fedélzeti LED világítás a munkafelület megvilágításához
- Érzékeli a túlzott elfordulást és automatikusan lekapcsolja az áramot
- Állandó mágnes 9,9 KN tartóerővel
- Weldon 19mm-es marórögzítés
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Mágneses tartóerő | 9,9 KN |
| Üresjárati fordulatszám | 130 - 420 1 / perc, 250 - 810 1 / perc |
| Max. fúróátmérő csigafúróval | 16 mm |
| Furatátmérő üreges fúrókoronákkal | 0 - 50 mm |
| Löket hossz | 120 mm |
| Szerszám felfogatás | 19 mm Weldon |
| Motor típusa | szénkefementes |
| Akkumulátor típus | DCB 18V |
| Termékvariáció | 2 x 9 Ah akku + töltő |
Hasonló termékek
857.835 Ft
(675.461 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
760.680 Ft
(598.961 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
594.800 Ft
(468.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
590.060 Ft
(464.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat