Leírás és Paraméterek
DEWALT DCD1623N-XJ mágnestalpas fúrógép
- Innovatív, kefe nélküli motortechnológia
- Erőteljes állandó mágnes a talpban a mágneses erő 2 fokozatú beállításával
- Az elektronikus biztonsági leállítás azonnal kikapcsolja a készüléket, amint a mágnes leemeli az anyagot
- 19 mm-es Weldon szár a szerszám nélküli cseréhez és a fúró biztonságos rögzítéséhez
- V-alakú mélyedések az alapaljzatban a biztonságos és dőlésbiztos elhelyezéshez fémcsöveken
- 2 sebességes sebességváltó, egyenként 5 elektronikus beállítással
- Az elektronikus tengelykapcsoló automatikusan leállítja a motort
- Kapcsolható az óramutató járásával megegyező / balra forgás az elakadt fúrók lazításához vagy menetvágáshoz
- Állítható magasságú motor/hajtómű az összes fúrógép problémamentes használatához
- Kiegészítő fogantyú a biztonságos és alkalmazásspecifikus használathoz
- A fémmag automatikus kilökődése, amint a fúrófej felemelkedik
| Fordulatszám tartomány | 1. sebesség:130 / 190 / 260 / 340 / 420 fordulat / perc; 2. sebesség:250 / 370 / 500 / 660 / 810 fordulat / perc |
| Váltó típus | 2 sebességfokozat |
| Max. furatmélység | 50 mm |
| Fúró Ø (max.) | 50 mm |
| Üzemi feszültség | 18 V |
| Lökethossz | 120 mm |
| Max. fúrási Ø gyűrűs maróval | 50 mm |
| Max. fúrási Ø csavarfúróval | 16 mm |
| Max fúrási mélység | 50 mm |
| Max. csapolás | M14 |
| Max. mágneses tartóerő | kb. 9900 N |
| Gyorscseretartó | 19 mm Weldon |
Hasonló termékek
760.680 Ft
(598.961 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
1.028.455 Ft
(809.807 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
594.800 Ft
(468.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
590.060 Ft
(464.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat