Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB548-XJ
Ez az akkumulátor hihetetlen, 12.0 kapacitással rendelkezik, így ideális nagy igényű / nagy teljesítményű Dewalt XR FLEXVOLT elektromos szerszámok üzemeltetéséhez
Kompatibilis minden 18V XR és 54V XR FLEXVOLT szerszámmal és minden 18V XR töltővel
A töltöttségi állapot mutatja a becsült hátralévő működési időt, hogy a lehető legjobban gazdálkodhasson idejével
A 18V XR és az 54V XR FLEXVOLT szerszámcsaládokkal is kompatibilis
| Akkumulátor feszültség | 54V |
| Akkumulátor feszültség | 54 V |
| Akkumulátor kapacitás | 12 Ah |
| Akkumulátor cella típus | Li-Ion |
| Hosszúság | 138 mm |
| Szélesség | 87 mm |
| Magasság | 97 mm |
| Tömeg | 1,5kg |
Hasonló termékek
104.265 Ft
(82.098 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
111.375 Ft
(87.697 Ft + ÁFA)
Raktáron
116.115 Ft
(91.429 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
88.385 Ft
(69.594 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
83.430 Ft
(65.693 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
