Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB184B-XJ
18V 5.0Ah XR Li-Ion akkumulátor 66%-kal hosszabb üzemidőt biztosít, mint a hagyományos 3.0Ah akkumulátorok.
Biztonság, leltár menedzsment, testreszabás és ellenőrzési lehetőség Apple vagy Android telefonján a Tool Connect applikáció segítségével.
Tool Connect Kapcsolat - Akkumulátorainak teljes átláthatósága, töltöttségi állapot ellenőrzése, leltár menedzsment
Tool Connect Leltár - Ellenőrizze akkumulátora töltöttségét, állítson be figyelmeztetést, mely jelez ha akkumulátora hatótávolságon kívül kerül (30m)
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Feszültség | 18 V |
| Magasság | 69 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.67 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
| Android kompatibilitás | Van |
| Apple kompatibilitás | Van |
| Tool Connect kompatibilitás | Van |
Hasonló termékek
43.550 Ft
(34.291 Ft + ÁFA)
Raktáron
42.870 Ft
28.990 Ft
(22.827 Ft + ÁFA)
32%
Raktáron
45.015 Ft
28.990 Ft
(22.827 Ft + ÁFA)
36%
Raktáron
47.395 Ft
(37.319 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.100 Ft
(30.787 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
37.915 Ft
(29.854 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
(39.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat