Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB183-XJ
A DEWALT XR 2,0Ah Li-Ion technológia megnövelt üzemidőt biztosit és optimális erőt a feladatok elvégzéséhez
Kis tömeg, megnövelt teljesítmény és üzemidő a tömege viszont a 18.0V-os 1,5Ah- val azonos
Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, ami maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
Használható minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor kapacitás | 2.0 Ah |
| Feszültség | 18V |
| Magasság | 48 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.40 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
| Android kompatibilitás | nincs |
| Apple kompatibilitás | nincs |
| Tool Connect kompatibilitás | nincs |
Hasonló termékek
17.990 Ft
17.450 Ft
(13.740 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
17.955 Ft
(14.138 Ft + ÁFA)
Raktáron
16.990 Ft
16.480 Ft
(12.976 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
15.990 Ft
15.510 Ft
(12.213 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
21.990 Ft
21.330 Ft
(16.795 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
22.500 Ft
8.590 Ft
(6.764 Ft + ÁFA)
62%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat