Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB118X3-QW
18 V-os XR akkumulátorokat és FLEXVOLT Li-Ion akkumulátorokat tölt
A 9.0Ah akkumulátort 85 perc alatt tölti fel
A LED jelzi az akkumulátor állapotát
Intelligens töltő - az akkumulátortól függően változik a teljesítmény
Tartozékok: 3db Dewalt DCB547-XJ akkumulátor, 1 db DeWALT DCB118-QW töltő
| Akkumulátor feszültség | 54V |
| Dewalt DCB547-XJ akkumulátor | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V, 54 V |
| Akkumulátor kapacitás | 9 Ah |
| Akkumulátor cella típus | Li-Ion |
| Kiszerelés | 1 db |
| Hosszúság | 125 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 1,4 kg |
| DeWALT DCB118-QW töltő | |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Akkumulátor cella típus | Li-Ion |
| Súly | 0,65 kg |
| Teljes csomag súly | 5,5kg |
Hasonló termékek
220.385 Ft
(173.531 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
203.255 Ft
(160.043 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
172.990 Ft
(136.213 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.665 Ft
(126.508 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
142.185 Ft
(111.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
137.445 Ft
(108.224 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
135.075 Ft
(106.358 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
116.115 Ft
(91.429 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
