Leírás és Paraméterek
DEWALT DCB115D2-QW
Akku pakk, 2db 2.0Ah XR 18V akkumulátorral és DCB115 univerzális töltővel.
10.8V, 14.4V és 18V XR Li-Ion akkumulátorok töltésére alkalmas
2.0 Ah órás akkumulátorokat 30 perc alatt tölt fel
LED kijelző: jelzi a töltést a töltés állapotát, feszültségi problémát vagy az akkumulátor hőmérséklet állapotot.
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Feszültség | 10.8;14.4V;18V V |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Töltőáram | 4.0 A |
| Töltés idő | 30 (2.0Ah) perc |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Tömeg | 1,6 kg |
Hasonló termékek
68.785 Ft
(54.161 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.695 Ft
(50.941 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
57.095 Ft
(44.957 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
54.505 Ft
(42.917 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
82.940 Ft
(65.307 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat
