Leírás és Paraméterek
DEWALT D27300-QS
Nagypontosságú egyengető asztal
Új, könnyen kezelhető vezérlőegység, pontos beállítás
100 mm-es porelszívó csatlakozó
Mikro-kapcsoló az védőburkolathoz csatlakoztatva, hogy megakadályozza a véletlen működést.
Tartozékok: HSS késpár, párhuzamvezető, szerelő szerszám, szerszám, gyalukés beállító mérce, forgácskidobó, tolófa, lábak
| Felvett teljesítmény | 2100 W |
| Leadott teljesítmény | 1600 W |
| Üresjárati fordulatszám | 6200 /perc |
| Max. teljesítmény | 260 mm |
| Max. vágásmélység | 4 mm |
| Max. fogásvastagság | 3 mm |
| Gyaluasztal méret | 1000 × 260 mm |
| Vastagolóasztal méret | 500 × 250 mm |
| Max. vastagoló kapacitás | 160 mm |
| Előtolás | 5 m/perc |
| Tömeg | 53 kg |
| Mélység | 700 mm |
| Hosszúság | 1050 mm |
| Magasság | 950 mm |
| Akusztikus nyomás | 96.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.0 dB(A) |
| Hangnyomás | 109.0 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K 3 (hang) | 3.1 dB(A) |
Hasonló termékek
175.360 Ft
(138.079 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat