Leírás és Paraméterek
DEWALT D26203-QS
Teljes hullámú elektronikus fordulatszám szabályozó konstanselektronikával, lehetőséget ad a megmunkálandó anyaghoz legmegfelelőbb fordulatszám kiválasztására, miközben az elektronikus fordulatszám tartás biztosítja az állandó fordulatszámot terhelés alatt is
16000-27000/p között változtatható fordulatszám lehetővé teszi a marószerszám optimális alkalmazását
Finomállító a marásmélység beállításhoz
Tengelyrögzítő szerkezet a gyors és biztonságos szerszámcseréhe
Tartozékok: párhuzamvezető, porelszívó adapter, 8 mm-es befogópatron, 17 mm-es villáskulcs, központosító kúp
| Marási mélység | 55 - 80 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 16 000 - 27 000 /min |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Leadott teljesítmény | 620 W |
| Üresjárati fordulatszám | 16000-27000 /perc |
| Marólöket | 55 mm |
| Befogópatron méret | 6-8 mm |
| Legnagyobb maróátmérő | 36 mm |
| Tömeg | 2.9 kg |
| Hosszúság | 110 mm |
| Magasság | 270 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 6.8 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 2.7 m/s2 |
| Hangnyomás | 77 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 2.8 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 88 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 2.8 dB(A) |
Hasonló termékek
146.920 Ft
(115.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
154.030 Ft
(121.283 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
123.225 Ft
(97.028 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
170.620 Ft
(134.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
171.465 Ft
(135.012 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat