Leírás és Paraméterek
DEWALT D25961K-QS
A legtermelékenyebb készülék a kategóriájában köszönhetően az optimális egyensúlynak az ütőenergia, erő és a rezgéscsökkentés között.
A legalacsonyabb rezgés a 16 kg-os kategóriában ezáltal biztosítva a leghosszabb munkavégzési időt.
50% megnövelt szerviz intervallumok a versenytársakhoz képest csökkentve ezzel a leállási időt és a szerviz költségeket.
A lágyindítás csökkenti a vésőszár vándorlását egy tiszta és pontos vésési felületet eredményezve.
Tartozékok: hegyes véső, állítható oldalfogantyú, tartós koffer
| Tokmány típusa | 30 mm hatszög |
| Ütő funkció | Van |
| Termék típus | Bontókalapács |
| Tápellátás | Vezetékes |
| Teljesítmény | 1001W - 2000W |
| Szerszámbefogó | 30 mm-es HEX (hatlapú) |
| Felvett teljesítmény | 1600 W |
| Leadott teljesítmény | 1000 W |
| Ütésszám | 1450 /perc |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 35 J |
| Tömeg | 16.9 kg |
| Hosszúság | 760 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 6.8 m/s2 |
Hasonló termékek
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
504.750 Ft
(397.441 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
590.060 Ft
(464.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
594.800 Ft
(468.346 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
457.355 Ft
(360.122 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
450.890 Ft
(355.031 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
444.010 Ft
(349.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
428.920 Ft
(337.732 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat