Leírás és Paraméterek
DEWALT D25951K-QS
Dewalt D25951K-QS vésőgép erős és tartós 1600 wattos motorral kiváló betontörési teljesítményt nyújt.
A kompakt, egyszerű kialakítás lehetővé teszi a korlátozott területeken való hozzáférést.
Az ellensúlyt és a fogantyút tartalmazó aktív vibrációs vezérlőrendszer rendkívül alacsony rezgéseket eredményez.
Tartozékok: koffer, többállású oldalsó fogantyú
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 600 W |
| Max. ütési energia | 24 J |
| Szerszám felfogatás | SDS-Max |
| Névleges ütésszám | 1 620 1/min |
| Hosszúság | 750 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 13,3 kg |
| Kéz / kar rezgés – vésés | 8,8 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Hangnyomás | 91 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 101 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
385.875 Ft
(303.839 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
386.265 Ft
(304.146 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat