Leírás és Paraméterek
DEWALT D25899K-QS
A DeWalt D25899K-QS vésőgép 1500 W-os, erőteljes motor kiemelkedő hatékonyságot és tartósságot biztosít.
Az egyenes vonalú kialakítás jobb kezelhetőséget és gyors vésőszárcserét tesz lehetővé 12 különböző pozícióban.
Ergonomikus In-line kialakítás kiemelkedően kényelmes munkavégzést biztosít.
Moduláris felépítés, könnyű hozzáférés az alkatrészekhez, gyors szervizelhetőség.
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 500 W |
| Max. ütési energia | 17,9 J |
| Szerszám felfogatás | SDS-Max |
| Névleges ütésszám | 2 040 1/min |
| Hosszúság | 650 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 9,9 kg |
Hasonló termékek
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat