Leírás és Paraméterek
DEWALT D25872K-QS
DeWalt D25872K-QS elektromos fúrókalapács ajánlott bontási munkálatokhoz kemény téglában, falban, betonban
Az aktív rezgéscsökkentő rendszer úsztatott hátsó fogantyúval és rezgéscsillapított oldalfogantyúval alacsony vibrációt eredményez
Elektronikus ütőenergia és fordulatszám szabályozás
Változtatható vésőfej rögzítés 24 különböző helyzetben, ami a legmegfelelőbb szögben való hozzáférést biztosítja
Tartozékok: pótfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 600 W |
| Max. ütési energia | 13,3 J |
| Szerszám felfogatás | SDS-Max |
| Névleges ütésszám | 1350 - 2705 1/min |
| Súly | 9,3 kg |
| Magasság | 292 mm |
| Hossz | 544 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Kéz / kar rezgés – vésés | 9,7 m / s² |
| K 2 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 mm |
| Hangnyomás | 95 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 106 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat