Leírás és Paraméterek
DEWALT D25733K-QS
Dewalt D25733K-QS fúrókalapács ideális, rögzítőelemek, dübelek zsákfuratainak és átmenőfuratok készítésére betonban, téglában 12-től 48 mm-ig, koronafúróval 125mm-ig.
Aktív rezgéscsökkentő rendszer úsztatott hátsó fogantyúval és rezgéscsillapított oldalfogantyúval a vibráció csökkentés érdekében.
Elektronikus fordulatszám és ütőerő szabályozás a sokoldalú és biztonságos felhasználás érdekében.
Forgás-stop funkció bontásnál téglában, falban és könnyű hornyolásnál betonban.
Tartozékok: állítható oldalfogantyú, koffer
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1 600 W |
| Szerszám felfogatás | SDS-Max |
| Max. ütési energia | 13,3 J |
| Névleges ütésszám | 1350 - 2705 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 177 - 355 1/min |
| Furatátmérő betonban | 48 mm |
| Hosszúság | 544 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 292 mm |
| Súly | 9,3 kg |
| Kéz / kar rezgés - Kalapácsfúrás betonba | 9,6 m / s² |
| K 1 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 m / s² |
| Kéz / kar rezgés – vésés | 9 m / s² |
| K 2 bizonytalanság (rezgés) | 1,5 mm |
| Hangnyomás | 98 dB (A) |
| A hangnyomás bizonytalansága | 3 dB (A) |
| Hangerő | 109 dB (A) |
| A hangteljesítmény bizonytalansága | 3 dB (A) |
Hasonló termékek
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
338.870 Ft
(266.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
345.045 Ft
(271.689 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
372.045 Ft
(292.949 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat