Leírás és Paraméterek
DEWALT D25614K-QS
10.5 J energiát leadó ütései gyors fúrást és vésést biztosítanak akár a legkeményebb betonban is
A teljesítményszabályzó elektronikája lehetővé teszi a készülék számára az állandó sebesség fenntartását terhelés alatt is míg a szabadalmaztatott E-CLUTCH® technológia megvédi a felhasználót a vésőszár forgásának leállításával annak beragadása esetén
A készülék kompatibilis a DEWALT Tag™ rendszerrel, így a vállalkozók bármikor könnyen lekövethetik annak pontos helyzetét Tool Connect™ applikáció segítségével
Tartozékok: segédfogantyú, műanyag hordtáska
| Tokmány típusa | SDS Max |
| Ütő funkció | Van |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 125 mm |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 10.5 J |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 8.9 m/s2 |
| Tömeg | 7.8 kg |
| Hosszúság | 521 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Max |
| Ütésszám | 1450-2900 /perc |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 9 m/s2 |
| Magasság | 293 mm |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 45 mm |
| Szélesség | 112 mm |
Hasonló termékek
286.735 Ft
(225.776 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
267.780 Ft
(210.850 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
310.430 Ft
(244.433 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
263.040 Ft
(207.118 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
262.055 Ft
(206.343 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
258.300 Ft
(203.386 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
250.075 Ft
(196.909 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.820 Ft
(195.921 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
248.031 Ft
(195.300 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
244.085 Ft
(192.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat