Leírás és Paraméterek
DEWALT D25304DH-XJ
Pormentes fúrás 26 mm átmérőig
Mély fúrás 180 mm-ig, miközben tiszta környezetet biztosít
Gyors, egykezes szerszám nélküli szétkapcsolás
Sokoldalú felhasználás vezetékes és vezeték nélküli 3kg kalapácsfúrókon közt
Tartozékok: vezeték nélküli porelszívó fej / porkefe, vezetékes porelszívó fej / porkefe, vezetékes szerszám adapter
| Kompatibilis | DCH283, DCH323, DCH333, DCH334, D25333, D25334 |
| Max. fúrószár átmérő | 26 mm |
| Max. fúrószár hossz | 250 mm |
| Max. fúrás mélység | 180 mm |
| Tömeg | 1.4 kg |
| Magasság | 296 mm |
| Hosszúság | 440 mm |
| Szélesség | 136 mm |
Hasonló termékek
74.560 Ft
(58.709 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
61.615 Ft
(48.516 Ft + ÁFA)
Raktáron
59.820 Ft
(47.102 Ft + ÁFA)
Raktáron
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
31.260 Ft
(24.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat