Leírás és Paraméterek
DEWALT D25303DH-XJ
Ideális pormentes fúráshoz 16 mm átmérőig
A fúrókalapácstól független motor működteti, ami maximális teljesítményt és tartósságot biztosít
Gyorscsatlakozó egyszerű összeszerelést tesz lehetővé
A porelszívó a fúrókalapács leállítása után még 2 másodpercig működik, így minden hulladék eltávozik a teleszkópból és az elszívó csőből
| Kompatibilis | DCH273 és DCH274. DCH253 és DCH254 |
| Befogó átmérő | 54 mm |
| Max. fúrószár átmérő | 16 mm |
| max. fúrószár hossz | 160 mm |
| Max. fúrás mélység | 105 mm |
| Elszívó cső hossza | 120 mm |
| Csőátmérő | 30 mm |
| Tömeg | 1.4 kg |
| Magasság | 242 mm |
| Hosszúság | 340 mm |
| Szélesség | 116 mm |
Hasonló termékek
80.410 Ft
79.990 Ft
(62.984 Ft + ÁFA)
1%
Raktáron
78.200 Ft
(61.575 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.350 Ft
(52.244 Ft + ÁFA)
Raktáron
56.875 Ft
(44.783 Ft + ÁFA)
Raktáron
109.005 Ft
(85.831 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
52.135 Ft
(41.051 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
42.655 Ft
(33.587 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat