Leírás és Paraméterek
DEWALT D25301D-XJ
Ideális pormentes fúráshoz 16 mm átmérőig
Tartós és sokoldalú - a legkomolyabb elvárásoknak is megfelel
Kis tömegű - minimálisra csökkenti a felhasználó fáradtságát
150 cm hosszú gumitömlő
Tartozékok: porelszívó adapteres oldalfogantyú, teleszkóp és szívófej, gumitömlő, 43 mm-es adapter, kartondoboz
| Kompatibilis | valamennyi DEWALT SDS-Plus fúrókalapáccsal (befogó átmérő:43-54mm) |
| Befogó átmérő | 43 / 54 mm |
| Max. fúrószár átmérő | 16 mm |
| Max. fúrószár hossz | 224 mm |
| Max. fúrás mélység | 150 mm |
| Elszívó cső hossza | 1500 mm |
| Csőátmérő | 35 mm |
| Tömeg | 1.2 kg |
Hasonló termékek
31.260 Ft
(24.614 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Raktáron
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
28.435 Ft
(22.390 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
23.695 Ft
(18.657 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
23.695 Ft
(18.657 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat