Leírás és Paraméterek
DEWALT D25144K-QS
Ideális rögzítőelemek, dübelek fúrásához kőzetben, betonban 4-28 mm átmérőig
Forgás-stop funkció könnyű vésési munkák elvégzéséhez téglában, kőben, esetenként betonban
A levehető SDS-Plus tokmány helyére illeszthető 3-pofás gyorstokmány egyszerű váltást tesz lehetővé különböző fúrási és csavarozási alkalmazásoknál ( fém, fa, kerámia…)
Nagyméretű, kalapács mechanizmus nagy teljesítményt biztosít és kisebb hatást gyakorol a fontosabb alkatrészekre megnövelve a tartósságot
Tartozékok: állítható gumírozott oldalfogantyú beépített világítással, mélységütköző, koffer, 13 mm-es cseretokmány
| Tokmány típusa | SDS plus |
| Ütő funkció | Van |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Felvett teljesítmény | 900 W |
| Leadott teljesítmény | 700 W |
| Ütőenergia (EPTA 05/2009) | 3.0 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1450 /perc |
| Ütésszám | 0-5350 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 28 mm |
| Fúrásteljesítmény [fúrókoronával] | 65 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 30 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 3.1 kg |
| Hosszúság | 360 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Kéz/Kar vibráció - ütvefúrás betonban | 14.9 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/kar vibráció - vésés | 13.8 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 2 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - fém fúrásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 3 (Vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Kéz/Kar vibráció - csavarozásnál | <2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K 4 (vibráció) | 1.5 HU m/s2 |
| Hangnyomás | 89 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3.8 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 100.1 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3.8 dB(A) |
Hasonló termékek
97.160 Ft
(76.504 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
92.420 Ft
(72.772 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
106.635 Ft
90.462 Ft
(71.230 Ft + ÁFA)
15%
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat