Leírás és Paraméterek
DEWALT D23700-QS
Nagy teljesítményű, tartós motor maximális vágásmélységnél is kitűnő teljesítményt nyújt
Optimális kiegyensúlyozottság a biztonságos és fáradtság nélküli munkavégzéshez
45 fokig állítható szögvágási tartomány
Tartozékok: 24 fogú fűrészlap, fűrészlap rögzítő
| Körfűrészlap átmérő | 220 - 249 mm |
| Vágási tartomány (90°) | 67 - 130 mm |
| Felvett teljesítmény | 1750 W |
| Üresjárati fordulatszám | 4700 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 235 mm |
| Fűrészlap furat | 30 mm |
| Szögvágás | 45 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 86 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 62 mm |
| Tömeg | 8.2 kg |
| Hosszúság | 430 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súlyozott rezgésgyorsulás | 2.5 m/s2 |
| Bizonytalansági tényező K1 (vibráció) | 1.5 m/s2 |
| Hangnyomás | 99 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K1 (hang) | 3 dB(A) |
| Akusztikus nyomás | 110 dB(A) |
| Bizonytalansági tényező K2 (hang) | 3 dB(A) |
Hasonló termékek
180.400 Ft
(142.047 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
182.470 Ft
(143.677 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
177.070 Ft
(139.425 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
189.655 Ft
(149.335 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
194.315 Ft
(153.004 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
163.510 Ft
(128.748 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
161.140 Ft
(126.882 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
160.490 Ft
(126.370 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
208.535 Ft
(164.201 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat