Leírás és Paraméterek
CREATON Balance alapcserép, natúrvörös
A BALANCE a tető kialakításának teljesen új dimenzióit nyitja meg a gazdaságosság és a dizájn területén. A kiváló minőség és a tökéletesített hornyolási technika gondoskodik a tartós értékállóságról. Főként a nagyméretű, de a kisebb tetőkhöz is megfelelő.
Jellemzők:
- hullámos forma
- dupla horonykialakítású
- 10°-os tetőhajlászögtől alkalmazható
| Termék típusa | kerámia cserép |
| Méretek (mm) | 323 x 502 x 21 |
| Maximális fedési szélesség | 277 mm |
| Átlagos fedési hosszúság | 419 mm |
| Max. fedési hosszúság | 431 mm |
| Min. fedési hosszúság | 406 mm |
| Átlagos cserép szükséglet | 8.7 db/m² |
| Súly m² | 42.4 kg/m² |
| Súly/raklap | 960 kg |
| Db/raklap | 192 db |
Hasonló termékek
642 Ft
(506 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
598 Ft
(471 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
672 Ft
(529 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
574 Ft
(452 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat